Установка залізобетонних конструкцій СК Дніпро

На сьогоднішній день найбільше розповсюдження преобрел монолітний залізобетон.

Це обумовлено багатьма сучасними вимогами що висуваються до будівництва. Даний матеріал дозволяє втілити різноманітні пожеланья до форми об'єктів, що зводяться, при цьому забезпечуючи дуже високу міцність, довговічність, стійкість до зовнішніх чинників


У багатьох будівельних питаннях моноліт є найкращою відповіддю. Він застосовується при необхідності забезпечити належну гідроізоляцію, високу міцність, цілісність конструкції. Не дає усадки, його пременение в поясах і перекриттях об'єднує весь будинок дозволяючи розподілити навантаження.


При виконанні будівельних робіт робіт необхідно звернути увагу на наступні етапи:

  • Армування. Арматура в залізобетоні служить для сприйняття розтягуючих навантажень, і закладається максимально близько до розтягується площині, але не ближче 20-30мм від краю бетону який в даному випадку буде служити її захистом від корозії. Виникаючі стики в арматурних стержнях повинні володіти перекриттям не менше 50 діаметрів використовуваної арматури. Не допускається розрив арматури на кутах конструкції. Все соеденения арматурних стержнів між сабой виробляють за допомогою в'язального дроту, арматуру заборонено варити, крім тих випадків які передбачені в проекті. Місця зварювання зменшують перетин арматури, і її несучу здатність.
  • Опалубка. Велика вага бетонної суміші (близько 2500кг / м3), вимагає великої уваги до опалубних робіт. Чи не якісно зібрана опалубка, і не вірно підібрані матеріали для неї в кращому випадку призводять до псування розлитого бетону, а в гіршому до загибелі людей. Перетин опалубки підбирається індивідуально, залежно від товщини і висоти укладається бетонної суміші.

Стандартно застосовується фанера має товщину не менше 20 мм, а крок опорних балок не менше 400мм. для конструкцій не більше 300мм. ширення і 1000мм. висотою.

  • Укладання бетону здійснюється з обов'язковим застосуванням ущільнюючих вібраторів. Більшість конструкцій необхідно заливати за одну приймання щоб уникнути холодно шва, не бажано принемать бетон при температурі вище 20-25град С, в суху вітряну погоду, особливо це стосується перекриттів і підлог (велика площа випаровування), Дрібний дощ відразу після приймання піде лише на користь конструціі, тоді як великий може привести до руйнування цілісності бетону (змивання молочка і вибивання чистого щебеню) що є недопустимим. Після затвердіння в бетоні необхідно підтримувати високу вологість - поливати,Не рекомендується принемать бетон при температурах нижче 0градС, не якісь хімічні добавки не врятують бетонну суміш при замерзанні від хочаб часткової втрати міцності, спорудження прогріваються опалубок і прогрів бетонної суміші є дуже витратним. При схоплюванні бетон сам виділяє невелику кількість тепла і якщо він знаходиться в значному масиві (товщина 400мм і більше) і двосторонньої опалубки то невеликі заморозки (до -5), при додаванні хімічних реагентів йому не страшні.

 

 

 

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку