Реконструкція цехів і складських приміщень СК Дніпро

Реконструкція виробничих цехів і майстерень необхідна в разі зносу приміщень і обладнання, яке відбувається через певний час. На це впливає безліч факторів, в числі яких - інтенсивність функціонування виробничих цехів. Крім цього, реконструкція виробничих цехів підприємства, допомагає йому вийти на новий виробничий рівень, розширюючи можливості.

У більшості випадків на підприємствах виникає необхідність в реконструкції виробничих цехів на увазі того, що наявна площа перестає відповідати вимогам керівництва. Кубатура приміщення і його планування не дозволяють провести монтаж новітнього обладнання, здійснити перепрофілювання виробничого процесу або розширити саме виробництво. Також причиною в реконструкції виробничих цехів називають недостатній рівень міцності несучих конструкцій приміщення, яка знижується через тривалу експлуатацію.

 З причини активного розвитку виробничого та будівельної сфера, цехові приміщення швидко застарівають. Тому на етапі проектування реконструкції та ремонту виробничих цехів, також здійснюють і модернізацію інженерних систем.

На сьогоднішній день, реконструкцію і ремонт цехів можна здійснювати без повної зупинки виробничого процесу. Цей факт, безсумнівно, відкриває перед керівниками підприємств нові можливості в модернізації виробничих приміщень.

Реконструкція складських приміщень

Реконструкція складських приміщень і терміналів необхідна для підвищення безпеки споруд, які витримують серйозні навантаження на конструкцію будівель. Складські приміщення піддаються механічним навантаженням, нагромадженню пилу і загазованості, а також впливу вібрацій. Реконструкція таких приміщень і терміналів дозволяє облаштувати склади для більш успішного.

Реконструкція складських приміщень і терміналів дозволить грамотно розподілити навантаження на конструкцію, застосувати в ремонті сучасні якісні матеріали, що сприяють збільшенню терміну експлуатації, розширити або локалізувати складське простір.

Незважаючи на те, що складське приміщення і термінал часто являють собою просторий об'єкт без внутрішніх несучих конструкцій, реконструкція таких приміщень проводиться досить часто. Завдяки ремонтних робіт, спрямованих на реконструкцію, забезпечується оптимальна робота складських приміщень, при зміні однієї сфери бізнесу на іншу, або багатостороннього розвитку бізнесу. Необхідна реконструкція складських приміщень і в разі розширення обсягів вантажно-розвантажувальних робіт - в ході реконструкції і ремонту, будуються додаткові пункти прийому, термінали і в'їзди.

 

Наші роботи

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку