Alt_main_img_services/promyshlennoe-stroitelstvo/stroitelstvo-angarov-i-skladov/

Обираючи ТОВ «СК Дніпро» Ви отримуєте не просто постачальника чи підрядника, а надійного та досвідченого бізнес-партнера, націленого на оптимальне вирішення завдань для підвищення ефективності та конкурентоспроможності Вашого бізнесу.

В рамках реалізації будівельних проектів ми виконуємо всі види робіт з демонтажу існуючих будівель та монтажу придбаних у нас комплектів будівель. В тому числі, земляні роботи, влаштування фундаментів та підлог, монтаж теплового контуру будівлі, будову інженерних мереж, внутрішнє оздоблення приміщень, благоустрій території.

Компанія ТОВ «СК Дніпро» має значний накопичений досвід у будівництві складів та складських приміщень різних конструкцій для потреб замовника.

Таких як :

  • Склади з металоконструкцій, у тому числі з ЛСТК профілю.
  • Склади із сендвіч панелей та проф. листа.
  • Склади із збірного залізобетону.
  • Склади для зберігання зерна арочної конструкції, безкаркасні ангари з металопрофілю.
  • Легкі склади із тентових конструкцій.

Всі наші склади ми виконуємо під ключ з урахуванням протипожежних, санітарних та інших норм будівництва. Наші споруди можуть бути як холодного, так і теплого типу. Теплі склади комплектуються сучасними енергоефективними системами опалення та сендвіч панелями.

За бажанням замовника склади можуть бути обладнані холодильними камерами, промисловими підлогами різної складності. Системами вентиляції та пожежогасіння, підйомними механізмами.

Ми надаємо юридичну підтримку від погодження проекту та отримання дозвільної документації до введення в експлуатацію всіх складських споруд.

Найкраще про діяльність нашої компанії говорять наші роботи та дружні стосунки з нашими замовниками. Серед яких такі міжнародні компанії як: Французька «Lactalis», Японська «Makita» та Польська «Plastics».

Побудовані нами складські приміщення красномовно говорять про переваги співпраці з нашою компанією.

Високі стандарти та клієнтоорієнтованість роблять роботу з нами приємною та ефективною.

Якщо ви хочете скористатися послугами нашої компанії та вас цікавить будівництво складів, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії за телефоном: +38 (097) 848-73-21.

Наші роботи

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку