Alt_main_img_services/grazhdanskoe-stroitelstvo/stroitelstvo-kottedzhej/modulnyj-dom/

Будівельна компанія «С.К.Днипро», має можливість виготовити у своєму цеху та змонтувати на Вашій ділянці, у найкоротші терміни (14 робочих днів), сучасний модульний будинок.

Для невеликого будинку або для важко доступного, віддаленого місця. Це рішення є оптимальним. Воно дозволяє уникнути негативних факторів, пов'язаних з будівництвом на ділянці. Такі як забруднення ділянки, залежність від погодних умов, недостатній оперативний контроль будівництва тощо.

 

Наші модульні будинки є багатофункціональними, технологічними конструкціями. Виготовлені в цеху за проробленими технологічними картами, вони можуть бути зібраними і розібраними багаторазово, що дозволяє вам перевозити ваш будинок на нову ділянку в разі переїзду, також це дозволяє не купувати ділянку, а орендувати її. Перевезення здійснюється стандартними вантажними автомобілями.

Модульний будинок

Конструктивно наші модульні будинки стоять з:

 • Фундамент виконаний з оцинкованих металевих паль
 • Несучого метало-каркаса
 • Утеплювач (мінеральна вата або целюлозний утеплювач).
 • Зовнішнє оздоблення з високоякісного фальцевого або профільованого листа.
 • Внутрішнє оздоблення стін та стелі з натурального дерева або багатошарової натуральної фанери на стінах.
 • Внутрішнє оздоблення підлоги високоякісної вінілової плитки, європейських виробників.
 • Електричних мереж виконаних не пальним мідним проводом у металорукаві, з можливістю швидкого та зручного підключення до зовнішньої мережі. Розеток та вимикачів тм. «legrand».
 • Сантехнічні мережі виконані з високоякісної поліпропіленової труби, європейського виробництва. Вбудованих інсталяцій, змішувачів, раковин. тм. «Grohe».
 • Заповнення віконних прорізів виконано з 2-х камерних склопакетів та 6-ти камерного профілю фірми «REHAU».

Модульний будинок

Модульний будинок

Весь цей перелік матеріалів робить наші модульні будинки:

 1. ЕКОЛОГІЧНІ – наші стандарти виробництва задани загальноєвропейським регламентом DIN EN ISO 14001:2009. А всі матеріали, що використовуються для виготовлення, проходять ретельну перевірку. А саме токсикологічний та радіаційний контроль.
 2. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ – багатошарова теплоізоляція, рекуперація вентиляції, економічна система опалення дозволять вам скоротити до мінімуму витрати на опалення.
 3. ЯКІСНИМИ – всі матеріали, що застосовуються, зарекомендували свою надійність протягом 10-12 років експлуатації на наших об'єктах. Що дозволяє нам давати гарантію на вироблені модульні будинки 5 років. Або розширену гарантію 10 років.
Наші роботи

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку