• Будівництво будинків під ключ у Дніпрі типові проекти
  Докладніше ...
  Типові проекти

  Хороший типовий проект завжди унікальний, універсальний і ергономічний, але бувають ситуації коли індивідуальне проектування все-таки доцільніше.

   

 • Капітальне будівництво будинків під ключ в Дніпрі
  Докладніше ...
  Будівництво будинку під ключ

  Основний напрямок діяльності компанії "СК" - будівництво приватних будинків і котеджів. Головна причина стабільності компанії полягає в тому, що ми завжди прагнемо до взаєморозуміння з Замовником ...

 • Ремонт будинків під ключ в ДніпріUA
  Докладніше ...
  Ремонт будинків під ключ

  Компанія «CK» здійснює комплексний ремонт і виробляє різну за складністю внутрішню обробку будинків і котеджів під ключ, ціни на яку обгрунтовані високим професіоналізмом співробітників.

   

   

 • Alt_main_img_services/grazhdanskoe-stroitelstvo/stroitelstvo-kottedzhej/modulnyj-dom/
  Докладніше ...
  Модульний будинок

  Будівельна компанія «С.К.Днипро», має можливість виготовити у своєму цеху та змонтувати на Вашій ділянці, у найкоротші терміни (14 робочих днів), сучасний модульний будинок.

Будівництво будинків і котеджів

Попит на сучасне та комфортне житло є постійно. Будівництво будинків – одна з основних послуг будівельної компанії СК Дніпропетровськ. Це один з найбільш конкурентних сегментів будівельного ринку.
Будинок – місце, де людина проводить більшу частину свого часу. Тут має бути комфортно і красиво. Зведення приватного житла за індивідуальним проектом дозволяє врахувати смаки замовника, реалізувати його нестандартні ідеї.

Ми пропонуємо будівництво котеджів і інших типів житла в Дніпрі, околицях міста і по всій області. Наші послуги вирізняються з-поміж сотень пропозицій.
Що ми виконуємо?
Список робіт дуже великий. Він включає:

 • допомогу у виборі і підготовці ділянки;
 • закладку фундаменту і проектування;
 • зведення стін і парканів, бетонування перекриттів і будь-які інші інженерні завдання;
 • будівництво басейнів.

Будівництво котеджів і будинків з СК: ваші вигоди 

При проектуванні котеджу або будинку дуже важливо врахувати всі складові надійності, привабливості та побутового комфорту. Це означає, що потрібно підібрати і узгодити кілька складних будівельних рішень. Від того, наскільки це вдасться, залежить результат.

Вибрати компанію, якій ви довірите будівництво житла, непросто. Від рішення залежить комфорт сім'ї. Вибір підрядника на приватне будівництво повинен бути продуманим і зваженим.

Будівництво котеджей, що можемо запропонувати замовнику ми?

Наша будівельна компанія виконує весь комплекс будівельних робіт: від проектування і розрахунку витрат, до зведення покрівлі та внутрішнього оздоблення стін.

 • Вам потрібно лише затвердити проект і кошторис, а після отримувати від нас звіти про хід робіт.
 • Ви зможете замовити будь-який обсяг робіт, буквально від підготовки майданчика, до зведення будинку під ключ.
 • Ми забезпечуємо максимальну фінансову прозорість для клієнта. На всіх етапах від закупівлі будівельних матеріалів, закладки фундаменту до завершального етапу.
 • На будинку, побудовані нами «під ключ» ми надаємо 10 річну гарантію. Умови гарантії прописуються в договорі.
 • Ми зводимо будинки швидко і якісно. Максимальний термін при будівництві «під ключ» становить 12 місяців.

Будівництво будинку: ціна і зручність оплати

Кожен замовник задається питанням: скільки коштує побудувати будинок. Ця тема складна і іноді навіть хвороблива. Але команда СК допоможе вам полегшити сплату за роботи.

 • Перш за все, визначення ціни. Іноді воно затягується. Ми готові прорахувати кошторис за добу після попередньої консультації з замовником.
 • Схема і способи оплати також узгоджуються індивідуально. Ви можете вносити плату поетапно, перед кожною наступною стадією робіт.
 • Ціни на всі види робіт одні з найдоступніших в місті і по Україні.
 • Ми надаємо повну фінансову звітність.

Давно мрієте про власний будинок за індивідуальним або типовому проекту? Телефонуйте або пишіть нам. Над вашим будинком буде працювати досвідчена команда фахівців, яка успішно реалізувала десятки складних проектів. Для всіх нас висока якість і задоволені клієнти – головне в роботі.

Ми врахуємо всі побажання і побудуємо будинок вашої мрії за помірні гроші.

Читати далі

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку