Alt_main_img_services/stroitelstvo-sportivnyx-obektov/stroitelstvo-tennisnyx-kortov/

Тенісні корти під ключ в Дніпропетровську і області


Теніс - вид спорту, який стає все популярнішим в Україні. Тенісні корти з'являються не тільки в елітних житлових комплексах, але і в розважальних центрах, готелях, спортивних клубах, заміських локаціях для відпочинку.

Оптимальний підхід до будівництва тенісних майданчиків, як і будь-яких спортивних об'єктів - комплексний. Він дозволяє оперативно завершувати кожен етап роботи і з точністю до кількох днів спланувати орієнтовну дату завершення проекту.

Етапи будівництва тенісного корту компанії ТОВ СК Дніпро

  • Комплексний підхід передбачає кілька обов'язкових етапів:
  • Розробка проекту майбутнього корту щодо планів і побажань замовника.
  • Підготовка певної ділянки до будівельних робіт.
  • Монтаж дренажної системи майбутнього корту.
  • Установка спортивного покриття.
  • Розміщення огорожі тенісного корту.
  • Монтаж спортивного обладнання.

Відзначимо, що на кожному етапі ми використовуємо різноманітні технології і матеріали. Тому потенційні клієнти «Будівельної компанії" повинні враховувати: точна вартість будівництва може бути озвучена тільки на завершальному етапі. Наприклад, на ціну впливає наявність додаткових послуг, таких, як встановлення сигналізації та системи освітлення. Вибір за клієнтом фірми.

Строительство Теннисного корта под ключ

Яке вибрати покриття для майбутнього тенісного корту?

Зовнішнє покриття - найважливіша складова корту. Від нього залежить те, чи комфортно грати спортсменам і ізносоустойсівость в процесі експлуатації. Сьогодні найбільш затребувані:

  • Гумово-каучукове покриття типу «Хард» (для закритих приміщень);
  • Модульне покриття (для вуличних кортів);
  • Штучна трава (для вуличних кортів).

 Вибираючи оптимальне покриття, необхідно враховувати цільове спрямування корту (для змагань, тренувань, аматорський) і матеріал, який використовується в якості основи (гума, ПВХ, грунт, акрил і тд).

Знаєте, яким повинен бути ваш тенісний корт і визначилися з його розмірами? Або вирішили його побудувати, але не знаєте, з чого почати? Телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті або замовте зворотний дзвінок. Наш фахівець зв'яжеться з вам, відповість на всі питання і надасть компетентну цільову консультацію. Це допоможе прийняти виважене рішення стосовно бюджету майбутнього проекту.

Замовляйте будівництво тенісного корту під ключ у «Будівельної компанії"! Ми пропонуємо і втілюємо в життя тільки найкращі, вивірені рішення з проектування та будівництва!

 

Наші роботи

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку