Капітальне будівництво будинків під ключ в Дніпрі

Будівництво будинку «під ключ» у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Думаєте, як позбутися від проблем, пов'язаних зі зведенням власного житла, його обробкою та благоустроєм прибудинкової території? Замовте будівництво будинку «під ключ». Основний напрямок діяльності компанії "СК" — будівництво приватних будинків і котеджів. Головна причина стабільності компанії полягає в тому, що ми завжди прагнемо до взаєморозуміння із Замовником, не ухиляємося від виправлення своїх помилок і намагаємося зробити так, щоб наша робота приносила радість людям.

Зміст

Замовити будівництво будинку під ключ

Наша компанія виконує будівельні роботи за доступною вартшсттю. Ми зводимо заміські будинки і котеджі з газобетону, піноблоків та інших сучасних матеріалів. Ви можете прямо зараз замовити прорахунок кошторису і дізнатися попередню ціну будівництва. Залишайте заявку на сайті СК і менеджери компанії незабаром зв'яжуться з вами для обговорення умов співпраці.

Наша задача — максимально спростити для замовника процес індивідуального будівництва. Замовляючи у нас будинок laquo;під ключ« (одноповерховий, двоповерховий та ін.), ви на 100% залишитеся задоволені результатом.

Ми виконуємо повний цикл робіт з проектування та будівництва заміського будинку, що дозволяє замовнику мати справу тільки з одним підрядником. Компанія проектує і будує дерев'яні будинки, кам'яні будинки з піноблоків і цегли, комбіновані будинку. Співробітники проектного відділу допоможуть спроектувати ваш будинок, інженери проектно-кошторисного відділу — вибрати матеріали, фахівці з інженерних мереж оснастять його необхідним обладнанням, дизайнери зроблять дизайн-проект оздоблення. І все це буде втілено в життя будівельним відділом компанії.

 
 

Власне, саме це і означає — будівництво будинку під ключ. Не потрібно жодних додаткових турбот, клопоту, витрат часу, пошуку будівельних бригад і спеціалізованих організацій; за всі етапи будівництва відповідає один підрядник   компанія «СК». Проектування і будівництво будинків під ключ з одним підрядником — це економія сил, часу і грошей.

Чим вигідно будівництво котеджів, приватних будинків «під ключ»?

Будівництво будинків і котеджів під ключ, Дніпропетровська область

Послуга будівництво будинку «під ключ» передбачає великий комплекс робіт, починаючи від проектування і закінчуючи створенням ландшафтного дизайну прибудинкової території. З одним підрядником вигідно мати справу:

  • будівництво котеджів «під ключ» можна виконувати як за типовим, так і за індивідуальним проектом;
  • складається договір із зазначенням графіків виконання робіт, узгоджених сум тощо;
  • оплату можна вносити не одноразово, а частинами (з передоплатою за кожен етап будівництва і потім вже по факту наданих послуг);
  • отримання безкоштовних консультацій і допомоги в закупівлі всього необхідного (компанія «СК» безпосередньо співпрацює з виробниками будматеріалів і офіційними дилерами);
  • на будівництво будинку «під ключ» надається гарантія терміном 10 років;
  • контроль якості виконання робіт на всіх етапах (щотижня замовник отримує фотозвіти, може особисто приїхати на будівництво і перевірити стан справ).

Вартість будівництва приватного будинку «під ключ»

Компанія «СК» втілить в життя ваші мрії про власне житло. У нас можна недорого замовити будівництво будинку «під ключ». Ціна буде залежати від використовуваних матеріалів, складності проекту та інших об'єктивних факторів, які будуть визначені після ознайомлення з вашими вимогами, геологією ділянки.

Щоб дізнатися про вартість будівництва будинку «під ключ» (дерев'яного, каркасного, з піноблоків, газоблоків та інші), вже зараз зв'яжіться з менеджерами «СК» по телефону або за допомогою електронної пошти. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання.

 
Наші роботи

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку