Установка металоконструкцій СК Дніпро

Промислове будівництво це рішення насущних завдань промислових підприємств, що включає в себе будівництво ангарів, холодних і теплих складів під ключ, будівництво виробничих цехів, адміністративних будівель, монтаж швидкомонтованих будівель-модулів, цехів, майданчиків і огорож, а також споруд спортивного і громадського призначення.

Основною технологією промислового будівництва є зведення каркасних будинків, що включає в себе виготовлення і монтаж металоконструкцій, а також подальший монтаж сендвіч-панелей, фасадні та покрівельні роботи. Технологія будівництва з металоконструкцій дозволяє швидко зводити найширший ряд типів будівель та інженерних споруд.

Виробництво металоконструкцій виконується з високоякісної сталі, що забезпечує досягнення високої надійності і збільшення терміну служби всієї конструкції. Металоконструкції відрізняються своєю високою міцністю, не вимагають особливого догляду, і при цьому розраховані на значне навантаження і інтенсивну експлуатацію.

Металоконструкції: проектування, виготовлення і монтаж

Металоконструкції використовуються для будівництва промислових будівель, будівель-модулів, споруд спортивного і громадського призначення. Технологія будівництва з металоконструкцій дозволяє швидко зводити широкий ряд типів будівель та інженерних споруд, каркаси будівель і майданчики, огорожі та сходи

 

Замовте професійну консультацію прямо зараз!

Зберігаємо ваш час і гроші.

Наші контактиНаші контакти
Введіть текст пошуку